Hotel*** Łazienkowski w Warszawie - Hotele - Centrum Usług Logistycznych

Biuletyn Informacji Publicznej

Hotel*** Łazienkowski w Warszawie

 

 

Warszawa: Hotel*** Łazienkowski

 

IDEALNE MIEJSCE, NIEZWYKŁY CZAS, SERDECZNA ATMOSFERA, KTÓRĄ TWORZĄ LUDZIE. ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK.

zaprasza na komfortowy i niezapomniany pobyt z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Widniejąca w logo hotelu korona przypominająca głowy czterech łabędzi – stała się symbolem obiektu, który przyjmuje nas z prawdziwie królewską gościnnością w malowniczym miejscu, tuż przy okazałym Parku Łazienkowskim. Tutaj każdy gość z pewnością poczuje się wyjątkowo.

Hotel Łazienkowski*** zlokalizowany jest przy ul. 29 listopada 3b w sąsiedztwie Łazienek Królewskich, zespołu pałacowo-ogrodowego ukształtowanego pomiędzy XVII i XIX w., jednego 
z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych miejsc przez turystów i mieszkańców Warszawy. Usytuowanie obiektu zapewnia dogodny dojazd z Centrum, a jego położenie
w otoczeniu zieleni gwarantuje spokój i relaks. Zmęczeni codziennością stolicy Goście, mogą tu odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku delektując się wyśmienitym smakiem serwowanych dań polskiej i europejskiej kuchni.  

Przestrzenie Hotelu Łazienkowskiego zapewniają doskonałe warunki do pracy
i wypoczynku. Oferujemy pokoje jedno, dwu i trzyosobowe z łazienkami, telefonem i TV
oraz parking monitorowany. Obiekt posiada kilkadziesiąt komfortowych miejsc noclegowych.
Do dyspozycji gości oddajemy 8 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych dla grup
od 12 do 200 osób, bar, restaurację oraz catering na zamówienie. 

Profesjonalna, dyskretna obsługa, wyrafinowana kuchnia, niezwykły klimat, artystyczne aranżacje stołów to kolejne nasze atuty przy organizacji uroczystych kolacji, okolicznościowych przyjęć, jubileuszowej fety czy spotkania biznesowego lub bankietu.

Zapraszamy na wypoczynek rodzinny, imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, komunie, szkolenia, spotkania integracyjne i biznesowe. 

Restauracja

Łazienkowski może się poszczycić nie tylko przepiękną okolicą oraz wygodnymi i eleganckimi wnętrzami, lecz także doskonałą kuchnią polską oraz europejską. Restauracja Hotelu Łazienkowskiego to idealne miejsce zarówno na chwilę relaksu przy butelce dobrego wina, jak i do organizacji okolicznościowego przyjęcia, bankietu, czy też spotkania biznesowego. Profesjonalna obsługa, niebanalna aranżacja stołów, a przede wszystkim wyśmienite potrawy, aromatyczne herbaty i kawy, doskonałe wina oraz słodkie desery – zaspokoją nawet najbardziej wymagających gości.

Restauracja czynna jest w dni powszednie w godzinach 7:00-22:00, w weekendy w godz. 8:00-20:00.

Hotel

Zielone i ciche położenie, niepowtarzalna atmosfera oraz profesjonalna obsługa hotelu gwarantują gościom prawdziwie królewski pobyt. Czeka tu na Państwa kilkadziesiąt miejsc noclegowych umiejscowionych w bogato wyposażonych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, a także pokojach typu Studio. W każdym z nich znajduje się estetyczna łazienka z natryskiem, umywalką i toaletą. Pokoje wyposażone są w telefon i TV. Bezpłatne WiFi dostępne jest we wszystkich pokojach. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 50 monitorowanych miejsc parkingowych.

Wszystkie pokoje urządzone w miłych, ciepłych tonacjach sprawią, że gość poczuje się jak w domu i niejednokrotnie będzie chciał powrócić w to samo miejsce.

Sale konferencyjne

Hotel Łazienkowski oferuje 8 wielofunkcyjnych, nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, w pełni przystosowanych do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości oddajemy zarówno większe pomieszczenia, jak Sala Kolumnowa, która może pomieścić aż do 200 osób, jak i mniejsze przestrzenie w Sali Kominkowej, w celu organizacji bardziej kameralnych spotkań dla 12 osób.

Dostępne wyposażenie sal: rzutnik pisma, flipchart, sprzęt audio-video i komputerowy, ekrany, mikrofony, rzutnik multimedialny, sprzęt do tłumaczenia symultanicznego, drukarkę, xero, telefon, fax.

Na życzenie Klienta zapewniamy serwis kawowy, lunch czy organizację uroczystej kolacji.

Kontakt

Recepcja i rezerwacja:

ul. 29 listopada 3b, 00-465 Warszawa
Tel.: +48 22 851 02 32
Tel.: +48 512 105 146

Kierownik: Aneta Miszkurka

Tel;. kom.: +48 504 315 \816
Tel.: +48 22 606 50 41
e-mail.: aneta.miszkurka@cul.com.pl

Biuro:

 

Tel.: +48 22 606 50 41
Fax: +48 22 851 02 36

 

E-mail: hotel.lazienkowski@cul.com.pl

E-mail: catering.lazienkowski@cul.com.pl

 
Linki do stron obiektu: https://www.hotellazienkowski.pl/

 

 

Metryczka

Data publikacji 01.06.2021
Data modyfikacji 01.02.2022
Podmiot udostępniający informację:
Centrum Usług Logistycznych
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Zbigniew Strzelecki
Osoba udostępniająca informację:
Zbigniew Strzelecki Centrala CUL
Osoba modyfikująca informację:
Zbigniew Strzelecki
do góry